"Chcę mieć troje dzieci"
Dodane przez asha dnia 09.06.2008 22:15
Tekst alternatywnyKajol nie lubi kiedy ktoś narusza jej prywatność i woli rozmawiać z mediami głównie o filmach z jej udziałem, które mają wejść do kin.
Rozszerzona zawartość newsa
Tekst alternatywnyKajol nie lubi kiedy ktoś narusza jej prywatność i woli rozmawiać z mediami głównie o filmach z jej udziałem, które mają wejść do kin.

Śmierć ojca spowodowała u niej wyciszenie. Ostatnio promowała markę telefonów, jednak jej 30minutowy występ był zwykłym obowiązkiem. Zapytana co zamierza robić później, odpowiedziała:Ajay jest zajęty kręceniem więc czas zajmuje mi opieka nad Nysą. Aktorka powiedziała kiedyś: Żyję po to aby być matką, Wszyscy, z którymi pracuję wiedzą, że na pierwszym miejscu stawiam dziecko. Czy Kajol planuje zostać mamą po raz kolejny? Zdecydowanie odpowiada, Chcę mieć co najmniej trójkę dzieci.

Kajol po zostaniu mamą stała się bardzo wybredna w pracy aż w końcu odeszła z kina na pewien okres czasu.
A nad czym pracuje obecnie? To film, w którym gram z mężem. Właściwie kreskówka z ludzkimi postaciami nazwanymi Toonpur Ka Superhero, coś w rodzaju Kto wrobił królika Rogera? W filmie występujemy jako my sami, jednak najważniejsze role należą do rysunkowych postaci.

Toonpur Ka Superhero ma być animowanym filmem opowiadającym o aktorach filmowych (Kajol i Ajay), którzy dostali się do świata kreskówek i stali się dla nich bohaterami. Producentem filmu jest Kumar Mangat.
(Dziewczynka na zdjęciu nie jest córką Kajol)

źródło: timesofindia.indiatimes.com

wszelkie prawa zastrzeżone