Kajol świętuje swe urodziny z białymi liliami.
Dodane przez asha dnia 05.08.2014 21:55
Kajol obchodzi dziś (4 sierpnia) swe 40 urodziny wraz z rodziną i bliskimi przyjaciółmi z swym domu w Juhu (Mumbaj). Nawet gwiazdy Bollywood obdarowują Kajol tym co kocha na swe urodziny.

Rozszerzona zawartość newsa

Kajol obchodzi dziś (4 sierpnia) swe 40 urodziny wraz z rodziną i bliskimi przyjaciółmi z swym domu w Juhu (Mumbaj). Nawet gwiazdy Bollywood obdarowują Kajol tym co kocha na swe urodziny.

Jak wiadomo, aktorka kocha białe lilie i otrzymała takie bukiety kwiatów od m.in. Priyanka Chopra, Farhan Akhtar, Adhuna Akhtar, Ritesh Sidhvani, Jitesh Pillai z magazynu Filmfare oraz Niranjan Iyengar.

Kajol ma zamiar zrobić comeback do Bollywood ze swym mężem Ajay Devgn z jego domem produkcyjnym ADF. Realizacja projektu ma się zacząć pod koniec tego roku a premiera w 2015 roku.

Oto co inne gwiazdy Bollywood mówiły na temat Kajol.

Aamir Khan: "Kajol jest jedną z nielicznych aktorek,która ma zdolność zachwycić publiczność,która się w niej zakochuje. Uwielbiam ją oglądać i życzę by zrobiła film o mnie."

Varun Dhawan: "Wciąż pamiętam,gdy ją ujrzałem po raz pierwszy na ekranie i nie mogę powiedzieć,że to było coś innego iskra,światło blask,ale z biegiem czasu ona grała a ja zdałem sobie sprawę,że moje pokolenie widziało największą aktorkę na świecie i do dziś wszystkich artystów inspiruje."

Arjun Kapoor: "Wszyscy pamiętają ją z głównych ról w filmach DDLJ i KKHH jednak dla mnie zgorszenie w jej oczach widzę,gdy tańczy sama w 'Yeh Dillagi' podczas Saif robi Ole Ole. Tę chwilę z nią kojarzę jako aktorkę. Urodziła się z naturalnie utalentowana. Mogę ją oglądać w kółko."

Parineeti Chopra: "Istnieje niewiele aktorek takich jak Kajol. Jest nie tylko wspaniale utalentowana,ale również inspiracją dla sposobu w jaki określa priorytety życia rodzinnego i prywatnego. Doskonała równowaga i wzór dla wszystkich!"

Priyanka Chopra: "Co mogę powiedzieć o aktorce tego rozmiaru i jakości jakim jest Kajol. Słowa nie oddadzą sprawiedliwości. Ona jest jak pochodnia dla aktorów mojego pokolenia. To ktoś, kto podskoczył tradycję i chodzi własną ścieżką. Była bezczelna,odważna i mówi to co ma na myśli. Pozwoliła by jej talent mówił za nią. Nawet dziś przekracza granice wyznaczone dla kobiet w tej branży."

Sidharth Malhotra: "Byłem asystentem reżysera przy filmie 'Nazywam się Khan' i miałem okazję pracować z Kajol. Jest niesamowitą aktorką,dokładną i profesjonalną oraz ciepłą osobą.Zawsze byłem jej wielkim fanem!"

Shraddha Kapoor: "Przedstawiła odwagę i ogień. Może być zarazem podatna oraz miękka w tym samym czasie i ma niesamowitą wszechstronność by pokazać złą stronę w filmie 'Gupt'. Również ją kochałam za KKHH."

Kalki Koechlin: "Jestem wielką fanką. Kajol ma duże poczucie działania.Jest wiarygodna na ekranie. Myślę,że ludzie to odnoszą do niej."

Sonam Kapoor: "Kajol była inspiracją. Jest oryginalną dziewczyną z sąsiedztwa. Można ją zidentyfikować jako ciepłą i zabawną osobę. Jest komfortowa w swej skórze i to właśnie czyni ją tak sympatyczną."

Krainabollywood.dbv.pl by Asha