Kajol: 'Ajay jest najseksowniejszym aktorem'
Dodane przez asha dnia 15.03.2014 00:43
To już 15 lat od czasu kiedy Kajol poślubiła Ajaya Devgn, ale nadal uznaje go za "najseksowniejszego aktora" w Bollywood i mówi, że pragnie, aby pójść z nim na romantyczną randkę jako że nie mają na to "dość" czasu.
Rozszerzona zawartość newsa

To już 15 lat od czasu kiedy Kajol poślubiła Ajaya Devgn, ale nadal uznaje go za "najseksowniejszego aktora" w Bollywood i mówi, że pragnie, aby pójść z nim na romantyczną randkę jako że nie mają na to "dość" czasu.

Podczas rozmowy ze swoim przyjacielem Karanem Johar w show "Koffee with Karan", Kajol mówiła otwarcie o swoich zmienionych trendach mody, wybrednej naturze jeśli chodzi o wybór filmów, o nowym pokoleniu aktorów i swoim kochającym mężu.

Karan spytał ją - "Obiektywnie, kto dzisiaj jest najseksowniejszym aktorem w filmach?"

Szybko przyszła odpowiedź: "Mój mąż".

Filmowiec, który uważa, Kajol za swój talizman i obsadzał ją we wszystkich swoich filmach, zażartował, mówiąc: "Mam piosenkę specjalnie dla Kajol - 'Bhala hai bura hai jaisa bhi hai mera pati mera devata hai...' (Czy On jest dobry czy zły, mój mąż jest moim bogiem)"

Ajay i Kajol razem wychowują dwójkę dzieci - córkę Nysę i syna Yuga.

Ponieważ obaj aktorzy prowadzą intensywny tryb życia, kiedy Kajol została poproszona o podanie nazwiska osoby z branży filmowej, którą zaprosiłaby na romantyczną randkę, powiedziała: "Mój mąż!"

Uzasadniając swoją odpowiedź, Kajol, powiedziała: "Naprawdę nie mam zbyt wystarczająco dużo czasu. Chciałabym zabrać go na romantyczną randkę."

Karan poprosił ją również, aby oceniła kilku wybranych aktorów na podstawie ich talentu i zdolności aktorskich.

Dał Kajol wybór pomiędzy Shah Rukh Khanem, Salmanem Khan, Aamirem Khan, Ajayem, Ranbirem Kapoor i Hrithikiem Roshan, ale szybko usunął Ajaya z tej listy, gdyż domyślał się jaka może być odpowiedź.

Kajol powiedziała: "Na początek dodam, że jestem bardzo szczera z Tobą ... i powiem, że Ranbir. Naprawdę myślę, że jest fantastyczny. Na drugim miejscu umieściłabym Shah Rukha i Aamira, Oni są na równi z sobą."

"Potem przyszła kolej na Salmana, i tak dalej. Oczywiście, ale gdyby Ajay był na tej liście ..."

Aktorce w trakcie show towarzyszył jej kuzyn i reżyser Ayan Mukerji. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany w niedzielę.

Bollywood.pun.pl by Shona