Kajol: Konflikt między ADF a YRF wpłynął na moje relacje z kilkoma osobami
Dodane przez asha dnia 10.12.2012 12:06

Aktorka Bollywood Kajol mówi,że konflikt pomiędzy ADF i YRF wpływa na jej osobę oraz na jej relacje z kilkoma osobami . Wspomina też o czasie dla aktorek oraz treściach wulgarnych w filmach.
Rozszerzona zawartość newsa

Gwiazda Bollywood - Kajol, która była jedną z ulubionych aktorek Yash Raj Films, znana z takich filmów jak Dilwale Dulhaniya Le Jayenge i Fanaa mówi o konflikcie pomiędzy jej mężem Ajayem Devgnem i YRF oraz o tym jaki wpływ miał ten konflikt na jej osobę.

"Tak, ma to wpływ na moje relacje z kilkoma osobami. To nie była normalna sytuacja ... To nie zdarza się codziennie ... Miejmy nadzieję, że się to nie powtórzy ponownie", powiedział Kajol w trakcie udziału w Agenda Aaj Tak.

Spór rozpoczął się, gdy ADF złożyła skargę do Komisji ds. Konkurencji Indii (CCI) zarzucając YRF wykorzystanie swojej dominującej pozycji na rynku, aby uzyskać maksymalną liczbę widzów przed ekranami kin w dniu premiery Jab Tak Hai Jaan, w wyniku czego Son of Sardaar Ajaya nie zgromadziło odpowiedniej ilości osób.

38-letnia aktorka poślubiła Devgna u szczytu swojej kariery i obecnie razem wychowują dwójkę dzieci, ale to nie miało zbytnio wilekiego wpływu na jej zapotrzebowanie w Bollywood.

Kajol, która zagrała w takich hitach jak Kabhi Khushi Kabhi Gham i My Name Is Khan, powiedziała, że ​​cieszy się, że przemysł kinowy w Indiach osiąga pozytywne zmiany.

"Czasy się zmieniają, także w branży. To dobry czas dla nas kobiet. Nawet publiczność chce czegoś innego, czegoś nowego. To fantastyczny czas dla kobiet w przemyśle filmowym", powiedziała.

Ale ona wciąż czuje, że przemysł jest zdominowany przez aktorów.

"Zgadzam się, że jest to idealny czas dla aktorek, ale nadal czuje się, że kino jest zdominowane przez mężczyzn", dodała.

Kiedy polityk Lalu Prasad Yadav zapytał ją o wulgarne treści coraz częściej pojawiające się w dzisiejszych filmach, Kajol powiedziała:

"Zgadzam się z tobą. Ja jako matka mogę powiedzieć, że napotykam się na trudności z treścią filmu, gdy chcę obejrzeć kilka filmów z moimi dziećmi. Ale czuję, że kino odzwierciedla nasze społeczeństwa i jego zmiany. "

Bwood.pun.pl by Kasia20